13-19 OCAK 2020 OĞLAK BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 OĞLAK BURÇ YORUMU

Burcunuzda transit geçişte bulunan Pluton, Satürn ve Jüpiter ve Güneş etkisi özellikle sağlığınızı zorlayabilir. Bu süreçte kadın erkek fark etmeksizin, yaşamınızda ki önemli erkekleri (patron, oğul, baba, eş, kardeş gibi) bir gözlemleyin onların egolarının ne kadar önde olduğunu ve sert davranışlar içinde olduklarını göreceksiniz. Ortada sorun olmasa bile zalim davranışlar sergilediklerini çok yakından yaşayacaksınız.

Sert gezegenlerin birlikteliği enerjinizi düşürerek kendinizi daha yorgun, halsiz hissetmenize ve içinize çekilmenize sebep olur. Migren ve baş ağrıları da bu süreçte daha çok ortaya çıkarak yaşam enerjinize sekte vurabilirler. Bazı yakınlarınızın sizi çok fazla zorladığını ve hayatın diğer insanlara oranla sizi daha fazla yorduğunu düşünebilirsiniz.

İlişkisi sağlam olmayan oğlaklar yalnız kalmayı da göze alarak hayat yolunda tek başlarına yürüme kararı alabilirler. Eşitlik ve fedakarlığın tek yönlü olmasına artık tahammül etmeyeceksiniz. Sizi seven ve kaybetmek istemeyen partnerinizin fazladan çaba vermesi ve kalbinizi yeniden kazanması gerekecektir. Çünkü siz artık eskisi kadar tahammüllü ve yumuşak başlı olmayacaksınız. Arkanızda bıraktığınız değerler ve kişiler hüzün yaratsa bile bazı kişilere elveda demeniz gerektiğini biliyorsunuz.

error: Content is protected !!