13-19 OCAK 2020 KOVA BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 KOVA BURÇ YORUMU

Moralinizin düzelmesi, yüzünüzün gülmesi ile artan şevk ve isteğiniz başkalarının üzerinde de olumlu etki bırakmanıza sebep olur. Yaşanan herhangi bir sağlık sorunu var ise kısa sürede toparlanarak iyileşir ve uzun vadeli kalıcı önlemler alırsınız. Bu süreçte amaçlarınızı ve hedeflerinizi iyi belirleyecek o doğrultuda sağlam adımlar atacaksınız. Sizden daha üst kademedeki insanlar destekler sunacak, kendinizi göstermeniz, ün ve başarıya ulaşmanız için başkalarına da öneride bulunurlar.

Kendinize ait görüşlerinizi savunurken aşırılığa ve kırıcılığa kaçmayan bir ifade tarzı kullanmanız ve karşınızdaki olumsuz ve kavgaya hazır kişilere dahi empati yeteneğinizi kullanarak yaklaşmanız, hatalarını da yapıcı bir dille anlatmaya çalışmanızla çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız. Sizi anlamayacak ve enerjinizi düşüren kişilerle de uğraşmayacak ve kendi hallerine bırakacaksınız.

Karşınıza hiç beklemediğiniz yeni fırsatlar aniden çıkacak siz de gelişiminize olumlu katkı sağlayacak şekilde değerlendireceksiniz. İşinizde maddi gelirinizi arttıracak önemli sorumluluklar alabilir kimseye ihtiyaç duymadan verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmenin planlarını yapmaya başlarsınız. Ticari girişimler için oldukça güzel olan bu süreçte hiç beklemediğiniz paraların da gelmesi olasıdır. Maddi gelirinizin artması moralinizi daha da güçlendirir.

error: Content is protected !!