13-19 OCAK 2020 KOÇ BURCU YORUMU

13-19 OCAK 2020 KOÇ BURCU YORUMU

Bu hafta bir yandan mutluluk diğer yandan bazı şeyleri geride bırakmanın hüznünü derinden hissedeceksiniz. Satürn gezegeni hayatınıza önemli ve biraz sert dokunuşlarda bulunacak. Sağlığınıza dair bazı sorunlar baş gösterebileceği için sağlık sorunlarınızı asla ihmal etmemelisiniz. Özellikle diş, mide, romatizma ve kemiklerle alakalı hastalıklar zorlayıcı olabilir. Doktor korkunuzu yenin ve size basit gelen sağlık sorunlarınızda dahi gereken tüm tetkiklerinizi kısa süre içinde yaptırmaya çalışın.

Geçmişe dair sizi üzen konular bu süreçte gündeme gelir. Daha derin düşünmeye başlar ve içinize kapanırsınız. Emek verdiğiniz bazı kişilerin hakkınızda yaptıkları dedikoduları da duymanızla düşmanın nerden geleceğini bilememenin huzursuzluğu nedeni ile kendinizi mutsuz ve umutsuz hale getirirsiniz. Kendinizle ve etrafınızda olacak sorunlarla yüzleşmelisiniz. Bunu sağduyu içinde yapabilmeniz başarma gücünüzü arttıracaktır. Ebeveynlerinizle alakalı bazı sağlık sorunları da hafta boyunca zorlayabilir.

Satürn, Jüpiter ve Pluton gezegenleri mesleki anlamda eğer az hata yaparsanız hasat zamanını başlatabilir. Rakiplerinizin en küçük hatanızda sizi canınızdan bezdirmeye çalışacaklarının bilincinde olarak gardınızı da almalısınız.

error: Content is protected !!