13-19 OCAK 2020 İKİZLER BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 İKİZLER BURÇ YORUMU

En iyi ortaklıklar ve evlilik başlangıçları bu süreçte kurulur. İlerleme kolaydır, önünüzdeki engeller sanki görünmez bir el tarafından kenara çekilir. Son 3 yıldır hiç düşünmediğiniz olumsuz olaylar başınıza geldi ve istediğiniz birçok şeyi elde edemediğiniz için tam olarak mutlu olamadınız. Bir yaranızı sararken diğer yandan yeni açılan yaralar yüzünden ne yapacağınızı şaşırdınız. Kısıtlanmalar ve engeller yüzünden belirlenen tüm hedeflerde gecikmeler oluştu.

Yeni yıla umutlanarak girdiniz ve her şey umut ettiğiniz gibi gelişecek. Hayata dair beklentilerinizin gerçekleşme zamanı olduğundan bu süreçte iş kurmak, işe başlamak, geliştirmek için oldukça olumlu bir zaman dilimidir. Hafta ortasından itibaren oldukça güzel haberler alacak, hızlı gelişmelerle saklandığınız kabuğunuzdan çıkacaksınız. İş hayatınızda terfi edebilir yeni teklifler almanızla moraliniz yerine gelerek kısa süre için de maddi manevi toparlanabilirsiniz.

Aşk ve beraberlikler konusunda artık daha kararlı ve yapıcı olacaksınız. Yalnız olanlar nitelikli bir insanla beraber olmak isteyecek, sadakatsizliğin olduğu ilişkilerden kendini koruyacak ve partnerine teslimiyeti tercih edecektir. Artık evlilikten korkmuyorsunuz hayatın her alanını beraber sırtlayacağınız gerçek bir hayat arkadaşı bulabilirsiniz.

error: Content is protected !!