13-19 OCAK 2020 BOĞA BURCU YORUMU

13-19 OCAK 2020 BOĞA BURCU YORUMU

Satürn, Pluton ve Jüpiter gezegeninin olumlu ışıklarını aldığınız için haftaya pozitif olarak başlayacaksınız. Sizin için hayli hareketli bir hafta olacak. Mesleki konularda ilerlemeler ve yalnız boğalar sağlam aşk imkanları yakalayabilir. Eşinizin gelirinin de artması ile rahat bir nefes alamaya başlayacak ve kazancı artan eşiniz daha pozitif davranışlar içinde olarak rutin hale gelen aşk hayatınızı yeniden canlandıracak. Bekar boğalar bu yıl evlilik adımları atacak burçların başında geliyor. Sevgi ve saygının önde olduğu mantıklı ilişkiler dilimi başlamış durumdadır.

Geçmiş zamandan kalan zorlu ve karışık projelerinizi bu süreçte yeniden planlayıp yoluna koymalısınız. Enerjiniz yüksek noktada ve sizi yukarlara taşımak adına iyi şekilde çalışır. Yaptığınız her işin hakkını verir ve hakkınızı alırsınız. Uzun zamandır yapmak istediğiniz hedefler ve hayallerinizi kolaylıkla yoluna koyup olumlu şekilde halledebilme olanaklarını kolaylıkla yakalarsınız.

Siz artık birçok konuda rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Geçmişten gelen yarım kalan ya da başaramadığınız iş varsa bu süreçte en iyi şekilde onları halledersiniz. Ayrıca hayatınızda ki erkekler (iki cins içinde geçerli) tamamen sizi korumaya yönelik davranışlar içinde olacaklardır. İş hayatında yükselmek terfi almak bu süreçte daha kolaydır.

error: Content is protected !!