13-19 OCAK 2020 BAŞAK BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 BAŞAK BURÇ YORUMU

Geçmiş yıllarda yıkılan her köprüyü oğlak burcundaki gezegen stelyumu ve Uranüs desteği sayesinde onarabilirsiniz. Kendinizle ve başkaları ile tarafsızca yüzleşir bu yüzleşmeden kazanan taraf olarak çıkarsınız. Güven sorunlarınız ortadan kalkar neyi başarıp, neyi başaramayacağınızın bilincinde olarak işlerinize ve özel hayatınıza odaklanırsınız. Aşk konularında yaraları iyileştirmenin ve yeni biri olarak doğmaya çalışırsınız. Var olan ilişkiniz veya geçmiş de yaşadığınız aşklarla alakalı yaraları kökünden halletme zamanıdır.

Bazı güzellikleri yaşamınıza sokabilme ve aşkı yaşama ihtimaliniz yüksektir. İlişkilerde kesin kararlı olursunuz. Belli tolerans içinde limitlerinizi belirler hayatınızın her anlamda anahtarını elinizde tutmaya çalışırsınız. Aşk ve cinselliğin uyum içinde olduğu, aşka ve evliliğe dair olumlu adımların atıldığı, güçlü beraberliklerin kurulduğu bir süreç olması açısından birçok alandan olduğu gibi aşk konularında da beslenirsiniz.

Yakınlaşma isteği duyduğunuz, beğendiğiniz kişilere daha kolay yaklaşır onlarında size açılmasını sağlarsınız. Her türlü iletişim, yazışmalar ve iş takipleri için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinize yetmenin yarattığı mutluluk ile etrafınıza gönderdiğiniz pozitif enerji döner, dolaşır size geri gelir.

error: Content is protected !!