13-19 OCAK 2020 ASLAN BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 ASLAN BURÇ YORUMU

Yaşadığınız her olumsuz olay ve aldığınız tenkitlerle yeni bir yaşam planı yaparken kişiliğinizde de önemli değişiklikler yapmak zorunda kalacaksınız. Kararsız ve endişeli ruh halinize esir olursanız önemli kararlar ve önemli görüşmelerinizde hüsrana uğrarsınız. Duyguların ve mantığın birbirine karışacağı bir hafta geçireceksiniz. Sonucundan emin olduğunuz konular dahi olumsuz olarak sonuçlanır.

Hafta boyu iş hayatınızdaki aksamalara dikkat etmeli, kimseye borç vermemeli ve kefil olmamalısınız. Aksi takdirde verdiğiniz borçları yıl sonuna kadar tahsil edemezsiniz. Kendinizi bir hayli gergin hissedeceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Etrafınıza karşı gereksiz yere öylesine sert bir duruş gösterirsiniz ki size yardım etmek isteyen kişiler bile yanınıza yaklaşamaz. Alıngan davranışlarınızı kontrol edemediğiniz için surat asar, basit sorulara bile kırıcı cevaplar verirsiniz.

Eski partneriniz daha çok aklınıza gelir, biten ilişkilerdeki kendi hatalarınızı kabul etmez tüm hataları partnere yüklersiniz. Kolaylıkla halledilebilecek problemleri karar veremediğiniz için karmaşık bir hale getirir ve düğümlenen sorunları çözemeyeceğinizi hissedersiniz. Basit konulara takılmanız nedeni ile hayata dair önemli konular ihmal edilir. Sürekli huzursuzluk duymanız uyku düzeninizi de bozabilir.

error: Content is protected !!