13-19 OCAK 2020 AKREP BURÇ YORUMU

13-19 OCAK 2020 AKREP BURÇ YORUMU

Geçmişten gelen sağlık sorunlarınız da varsa hızlı iyileşme dönemi yaşarsınız. Aile, ebeveynler, çocuklar, evlilik gibi ilişkileriniz olduğundan daha iyi bir şekilde yürüyecektir. Kitap yazan, basın yayın veya eğitim ile uğraşan kişiler için de başarma zamanıdır. Artık kalıcı işler yapabilir adınızdan daha fazla söz ettirebilirsiniz. Okul sürecinde ki akrep burcu üyeleri içinde oldukça başarılı bir dönemdir. Atağa geçecek ve gireceğiniz sınavlarda birçok kişiyi geride bırakacaksınız.

Oğlak burcunda ki güçlü gezegen kavuşumları size her şeyden önce güç, dayanıklılık, emeklerinizin karşılığını verecek. Geçmiş yıllara oranla çok daha iyi bir yıla başladınız. Yıllardır hasret kaldığınız mucizevi olaylara ve müjdeli haberlere hazırlıklı olun. Bu dönemde yaratıcı yönlerinizi gözden geçirerek daha fazla ortaya çıkarabilirsiniz. Duygularınızın sesini mantığınızla birleştirerek oldukça önemli kararlar alacaksınız.

Mahkeme veya hükümet işleri olanlarda hafta ortası mucizevi destekler alarak bu konulardaki sorunları lehlerine çevirebilirler. Başkalarına da bu süreç içinde herhangi bir hastalık ya da ruhsal sorunlarında yardımcı olarak iyileşmelerine fayda sağlarsınız. El uzatılan değil zorda olana el uzatan, bereket dağıtan taraf olursunuz.

error: Content is protected !!