10 – 16 ŞUBAT 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile zıt açı içinde olacak iki gezegen açıları bu hafta hayatınızı bir parça zorlaştırabilir. Etrafınıza karşı meydan okumaya kalkabilirsiniz. Birilerinin sizi yönlendirmesine izin vermez ve sözlerinizi de esirgemezsiniz.

Özgür olma isteğiniz artar, sırtınızda yük olarak gördüğünüz her şeyi bir kenara bırakırsınız. Sorumsuz olarak görünmek ve eleştirilmek umurunuzda olmaz. Yolunuzu kendiniz belirlemek istersiniz. Baskılar ve metazori olarak istenen her şeyin karşısında olur tüm gücünüzle haykırmaktan ve insanları kırmaktan çekinmezsiniz. İnsanlardan uzak durmayı ve daha fazla evde oturmayı kişi tercih eder hale gelirsiniz.

Yalnızlık, sevgi ve ilgi bulamama gibi düşünceler yoğunlaşır. Hayat olduğundan çok daha katı ve acımasız görünür. Duygularınız ve mantığınız hayatın gerçeklerine uymaz, tamamen yalnız ve kimsesiz hissedişiniz ikili ilişkilerinizde de sorun yaratır. Hiçbir şeyden keyif almayarak tüm negatifliğinizi yakınınızda olan herkese yayarak çevrenizdeki kişilerin de size karşı soğuk ve ilgisiz davranmasına sebep olursunuz.

error: Content is protected !!