10 – 16 ŞUBAT 2020 YAY BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 YAY BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile iki gezegenden aldığınız olumlu açılar kendinizi bir hayli iyi hissetmenize yol açacaktır. Cana yakınlığınız ve sevimliliğinizin daha fazla öne çıkması ile etrafınıza da pozitif enerji gönderecek ve karşılıklı güzel paylaşımlar içinde olacaksınız.

Kadınlardan da faydalar görebilirsiniz. Her anlamda popülaritenizin arttığı bir süreçtir. Aşk teklifleri alabilir, karşı cins tarafından beğenildiğinizi derinden hissedebilirsiniz. Görevlerinizin ve sorumluluklarınızın bilincinde olarak ilişkinizi de dâhil olmak üzere her şeyi mantık çevresinde değerlendirerek olumlu gelişmelerde bulunursunuz. Sabretmenin sayesinde gelecek başarıya ve kadınlardan alınacak önemli desteklere sebep olur.

Sizi zorlayan tüm negatif duyguları kontrol altına alabilir ve akıl çerçevesinde sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Birkaç haftadır çelişki içinde kaldığınız ve kendinizi üzdüğünüz konular için engeller kendiliğinden ortadan kalkar. Sabrınız artacak, makul bir çerçeve içinde canınızı sıkan insanlara dahi tahammül göstereceksiniz fakat hakkınızı savunmayı da ihmal etmeyeceksiniz.

error: Content is protected !!