10 – 16 ŞUBAT 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın da burcunuzdan geçişi ile iki gezegen haftanızın biraz sıkıntılı geçmesine sebep olabilir. Herhangi bir konuda riske girebilecek büyük kararlar alabilirsiniz.

Espri yeteneğiniz diğer zamanlara göre daha fazla olmasına rağmen ruh halinizin sık değişiklikler göstermesi sebebi ile nerede ne yapacağınız kestirilemez hale gelir. Yeni arkadaşlıklar, aniden ortaya çıkan olanaklar özellikle yakınlarınız olan kadınlarla ilgili haberler ve dedikodular haftanın getirileri olabilir. Kadınlarla artan ilişkiler hafta boyu tüm ilişkileriniz de etkin olur.

Çok fazla kalabalıklarda bulunur, yeni insanlarla tanışırsınız. Aniden çok mutlu ve olmadık bir konuda aşırı hüzünlü davranışlar sergileyebilirsiniz. Endişeli ve sert tutumlarınız da daha ziyade ilişkinizde ortaya çıkar. Ruh haliniz sürekli gelgitler içindedir. Kendinizi tanımakta siz bile güçlük çekerken yakınlarınız sizi anlamakta oldukça güçlük çekerler. Rica edilen herhangi bir konuyu emir olarak düşünür ve hayatınıza müdahale edilmesine asla izin vermezsiniz.

error: Content is protected !!