10 – 16 ŞUBAT 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile zıt açı içinde olacak iki gezegen haftanızın zor geçmesine sebep olabilir. İşinizde artış ve parlamalar gündemde olduğu halde konsantrasyon sorunu görülebilir. Aklınız ve duygularınız birbirine karışarak sonradan pişman olunacak kararlara da yol açabilir.

Bu süreçte yapacağınız en iyi şey sorunlarınıza farklı bakış açıları geliştirmeye çalışarak bakmanız veya aklına güvendiğiniz birinden akıl alarak hareket etmeniz olacaktır. Tuhaf ve her an değişen ruh hali ile yanlış kararlar verilebilir. Hiçbir şeyi beğenmez hayatınıza dair birçok konuda değişiklik yapma isteği ile özelikle partneriniz ile sorun yaşarsınız.

Endişeli ve her şeyin olumsuz yönlerini düşünen yapınızdan kaynaklanan olumsuzluğun yaratacağı konuşmalar ve davranış şekilleri bu günlerde ve sonrasında üzüleceğiniz haberlere ya da duygusal patlamalara sebep olabilir. Aniden plan değiştirme, kararlardan cayma ve başına buyruk davranışlar sıkça gözlenir. Aşırı duygusallık yüzünden hiçbir şeyi doğru göremez, mantıklı karar alamazsınız. Gereksiz ne kadar iş varsa onlarla uğraşarak zamanınızı da boşa harcarsınız.

error: Content is protected !!