10 – 16 ŞUBAT 2020 KOVA BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 KOVA BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile iki gezegenden de aldığınız olumlu açılar sayesinde güzel bir hafta geçireceksiniz. Yakın arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve bağlılığınızı sağlamlaştıracaksınız. Kendi rahatınızdan ve mutluluğunuzdan öte sevdiklerinizin isteklerine yönelecek ve onların mutluluğundan derin haz duyacaksınız.

Neler sizi mutlu edebilir bu sorunun yanıtını tarafsız olarak verebilirsiniz. Alacağınız güzel haberler sayesinde geleceğe umutla bakmaya başlarsınız. Mutluluk ve refahın başınızı döndürmesine izin vermez başkalarına da el uzatmaya çabalarsınız. Hiçbir beklentiniz olmadan birinin derdine derman olursunuz ve aynı gün içinde sizin pürüzlü bir işiniz kendiliğinden çözüme ulaşır.

Hem duygusal hem de fiziksel isteklerinizi bir arada yaşayacağınız karşı cins ilişkileri de başlayabilir. Aklına ve sevgisine güvendiğiniz biri ile uzun konuşmalar yapacak ve o kişinin fikirlerini de beyninize yazarak kendinize yeni bir yol haritası çizeceksiniz. Geçmişi daha fazla düşüneceksiniz ama geçmişin önünüzde ket vurmasına izin vermeden ders almaya çalışacaksınız.

error: Content is protected !!