10 – 16 ŞUBAT 2020 KOÇ BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 KOÇ BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile zıt açı içinde olacak iki gezegen duygularınızın coşmasına, kadınlardan kaynaklanan huzursuzluk ve kargaşalara yol açabilir. Aşırı sinirlilik, kavga, tartışma, sağlık sorunları ve küçük kazlara yatkınlık durumları oluşabileceğinden her anlamda dikkatli olmanızda fayda var.

Sağlık olarak yüksek tansiyon, baş ağrısı, migren, mide, böbrek, cilt ve diş sorunlarınız nedeni ile doktor yolunu tutabilirsiniz. Mantığınızla düşünebilseniz çok fazla sorun çıkarmayacak konular aşırı duygusal davranışlarınız yüzünden sizi patlamaya hazır bir bombaya dönüştürebilir. Bu bombanın pimini de çoğunlukla partnerler çeker. Birçok konuda abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz.

Sevgi istediğinizi söyleyip sevginin nasıl gösterileceğini bilemez ya da kendinize düşen hiçbir görevi tam olarak yerine getiremezsiniz. Endişeli davranışlar içinde olmanız yüzünden hayata dair önemli konuları atlayabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bazı duygularınızla da yüzleşmek yerine reddetmeye çalışırsınız. Bilinçsiz bir şekilde kendinizi birçok konuda mağdur görür hatalarınızı fark etmekte zorlanırsınız.

error: Content is protected !!