10 – 16 ŞUBAT 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile her iki gezegenin etkisi sayesinde pozitif enerji ile dolar, içinizde ki yoğun enerjiyi yakın olduğunuz kişiler ile ortak paylaşımlar aracılığı ile dışarı aktarırsınız. Sürüncemede kalan birçok konu ve projeyi kolaylıkla ortaya koyar karşılaştığınız herkesi kolaylıkla etkileyebilirsiniz.

Kendi yakınlarınız ya da eşinizin yakınları ile bir araya gelip sabahlara kadar sürecek sohbetler edebilirsiniz. Yakın çevrenizden birilerinin söz nişan düğün gibi olayları da bu sürece denk gelebilir. Onların bu mutlu gününde hem yanlarında olur hem de her tür yardımlarına içinizden gelerek koşarsınız.

Hayat temponuzda hızlanma ve canlılık görülür. Daha önce ele almadığınız ama ilginizi çeken konuları gündeme alır ve farklı yönlerinden bakarak öğrenmeye çalışırsınız. Sizin hakkınızda ön yargıları olan veya hakkınızda yanlış şeyler düşünen biri ile karşılaşır ve ona hem doğruları hem de kendinizi oldukça net olarak anlatabilirsiniz. Tam anlamı ile canınızın istediğini yapma zamanıdır. Düşüncelerinizi açık bir şekilde ortaya koyar, kimseden çekinmeden özgürce konuşursunuz.

error: Content is protected !!