10 – 16 ŞUBAT 2020 BOĞA BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 BOĞA BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile iki gezegen açıları sayesinde sizi rahatsız eden sorunlarla ilgili yeni çözüm yollarını diğer zamanlara göre kolaylıkla bulursunuz. İnsanlarda güven uyandırır, kendinizin ve başkalarının hayat tecrübelerini göz ardı etmeyerek birçok girişimde olumlu olarak kullanırsınız.

Duygularınız kontrol altındadır. Kavrama ve içinizi aydınlatma gücünüz yükselir. Geçmiş de yaşadığınız üzüntüleri kabul ederek önünüze bakmak için büyük bir istek duyarsınız bu şekilde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlarsınız. Bu dönemde kendiniz ve geleceğiniz için birçok şey yapmak istersiniz. Masaj yaptırabilir, saunaya girebilirsiniz bu bedeninizi olduğu kadar psikolojinizi de rahatlatarak daha esnek olmanızı sağlar.

Bu süreçte geleceğiniz için kendinizi yenilemeye çalışırsınız. Hatalarınızı ve olumlu özelliklerinizi analiz etme zamanıdır. Kendinize olan güvenizin artması ile başkalarının üzerinde de güçlü etkilere sahip olursunuz. Kardeşleriniz ve komşular ile iletişim halinde olur, birlikte birçok plan yaparsınız.

error: Content is protected !!