10 – 16 ŞUBAT 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile de iki gezegen desteği sayesinde uzun zamandan beri yapmak istediklerinizi sıralar, başkalarının düşüncelerinden etkilenmeden kendi gündeminizi oluşturursunuz. Eğlenmek, hayatın güzellikleri, mutluluk, sürekli iş dışındaki konularla meşgul olma isteğiniz hayatınızın başlıca amacı haline gelir.

Yorulmak bilmeden haz duyduğunuz konularla uğraşırsınız. Çocuk sahibi olmayan kişilerde ebeveyn olma isteği fazlalaşır, bu konuda kararlar alır, eşinizden de destek beklersiniz. Çocukları olanlar ise bu süreçte çocuklarının neredeyse imkânsız isteklerini dahi yerine getirmeye çalışarak sevgilerini sağlamlaştırmak istersiniz. Bu süreçte yaşadığınız sağlık sorunu var ise hızla iyileşmek için elinizden ne gelirse yapar, bilinçli bir şekilde tüm iyileşme yollarını denersiniz.

Spor, diyet, vücudun yenilenmesi için yapılacak her tür değişim ve uğraşı için olumlu bir süreçtir. İlişkilerin düzelmesi adına yapıcı bir enerji ile tüm eksiklerin giderilebilmesi için büyük uğraşılar içine girersiniz. Bir ilişki içinde neye ihtiyacınız var, ne bekliyorsunuz, bu soruların cevaplarını ortaya koyarsınız.

error: Content is protected !!