10 – 16 ŞUBAT 2020 BALIK BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 BALIK BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın hafta ortalarında Akrep burcu geçişi sayesinde planladığınız mesleki projelerinize ve maddesel konulara odaklanma zamanınızdır. Özgüveniniz artar haftalardır aklınızı kurcalayan bir konuyu açıklığa kavuşturursunuz.

Bilginizin arttığı, öğrenmeye doymadığınız eksik olduğunuz yönlerinizi gidermek için kurs imkânları yaratacağınız bir zaman dilimidir. Önceden planlanmamış birçok yolculuk fırsatı da gündeme gelebilir. Gideceğiniz yolculuklarda tanışacağınız yeni kişiler kendinizi her yönden geliştirmenize imkân tanıyabilirler. Çeşitli yönlerden ufkunuzu genişlettiğiniz basit bir olaya dahi geniş bir pencereden baktığınız bir zaman dilimidir.

Kendinizi yeniden keşfeder, güçlü ve zayıf yönlerinizi görür, hangi konuda başarılı, hangi konuda başarısız olacağınızı çok iyi bilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz çeşitli gruplar ve dernekler ile ilgili yoğun uğraşılar da gündeme gelir. Amaçlarınıza ve hayallerinize odaklanır, onlara ulaşmak için neler yapmanız gerektiğinin bilincinde adımlar atarsınız. Amaçlarınıza, hayallerinize odaklanmak adına heveslenir ve önemli adımlar atmaya başlarsınız.

error: Content is protected !!