10 – 16 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın terazi burcu geçişi ile iki gezegenden aldığınız olumlu açılar sayesinde çevrenizdeki herkesle aranızda güzel konuşmalara sebep olur. Oldukça güzel haberlerin geleceği güzel bir süreç sizi bekliyor. Ay, Venüs açıları kadınlardan gelecek fayda ve bereketi simgeler.

Aşk ilişkilerinde sorunlar masaya ılımlı konuşmalar sayesinde daha kolay yatırılır. Duygularınız coşar ve kolaylıkla dışarı akar. Kalbinizden geçen sevgi dalgaları partnerinize de akar ve duygular karşılıklı yaşanır. Kendinizle ilgili farklı ve daha hoş bir görünüme sahip olma arzusu ile kuaför yolu tutulur. Eğlence planları, davetler gündeme gelir. Davet edilen her yere gitmeye çalışır ve zamanınızı güzel eğlencelerle neşe dolu kahkahalarla geçirirsiniz.

Bütün olasılıkları hesap etmek diğer zamanlara göre daha kolaydır. İş görüşmeleri, sürünceme de kalan konular, daha önce çekinilen problemler bu süreçte kolaylıkla halledilir. Herhangi bir ameliyat gününün bu sürece denk gelmesi ameliyatta ki başarıyı yükseltirken kanama ve iltihap gibi komplikasyonları ortadan kaldırır.

error: Content is protected !!