10 – 16 ŞUBAT 2020 AKREP BURCU YORUMU

10 – 16 ŞUBAT 2020 AKREP BURCU YORUMU

İlerleyen aylarda geri hareket yapacak olan Venüs gezegeninin koç burcu transiti ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın da hafta ortalarından burcunuzdan geçişi ile dışarıdan tam olarak görünen bir şey olmasa da psikolojinizde farklı hissedişler ve değişimler yaşanır. Duyguların gizlendiği, ortaya konulmakta zorlanıldığı, genel olarak duygusal sorunlarla uğraşılan bir zaman dilimidir.

Sebepsiz yere artan içsel sıkıntılar, takıntılar ve korkular sizi esir alır, hiçbir konuda doğru kararlar veremezsiniz. Yenilenmek ve canınızı acıtan olayların ortadan kalkması için sizi o hale getiren tüm olaylardan sıyrılma isteği ile kendinizi ve olayları değiştirme isteği içinde çabalar gösterseniz de çok fazla başarılı olamazsınız. Duygularınız anlaşılmaz olur, kendinizle diğer zamanlara oranla daha fazla ilgilenmeye başlarsınız.

Yenilenme ve geleceğe bakma adına adeta duygusal olarak yeniden doğmaya başlarsınız. Hayatınızda eksik olanı tamamlamak ve bazı yönlerinizden sıyrılma isteği içinde olursunuz. Tesadüfen karşılaşılan bazı kişiler kendinizi sorgulamanıza ve yeni değişiklikler yaratmanıza neden olur. Daha fazla içe dönük ve can sıkıntıları ile uğraşırsınız. Hayatınızda geri planda bıraktığınız her şey fazlası ile acı vermeye başlar.

error: Content is protected !!