10 – 16 Mayıs 2021 Haftası Burç Yorumları

10 – 16 Mayıs 2021 Haftası Burç Yorumları

11 Mayıs Boğa Yeni Ayı Akrep burcu ülkemizi yakından ilgilendiriyor. Para piyasaları, borsalar altüst olabilir. Tefeciler, kirli para aklamaya çalışanların haberleri ortalığa düşebilir. Maddi sorunlar içerisinde yüzen insanlar artık sessiz çığlıklarını dillendirmeye başlayacak. Aşı yanlısı ve karşıtları sağlıkçılar, politikacılar ve her kesimden insan birbirine savaş ilan edebilir. Ünlü bir politikacının ağır hastalık haberlerini alabiliriz. Ayrıca evlerinde alkol yapan ve zehirlenen kişi haberleri, bahçelerinde, çiftliklerinde gizli partiler veren ünlü haberleri de Yeni Ay’ın getirilerinden olacak. Oldukça güçlü enerjilere sahip Yeni Ay döneminde ER RAUF, EL CABBAR, EL AZİZ, YA MUĞNİ esmalarını özellikle Boğa, Aslan, Akrep ve Kova etkisi taşıyanların okumasını tavsiye ederim.

 

Koç 21 Mart/ 20 Nisan

Psikolojik gelişiminize ve manevi anlamda büyümeye odaklandığınız bir hafta geçireceksiniz. Manevi hissedişleriniz ve medyumik özellikleriniz artacaktır. Kapalı kapılar arkasında sizinle alakalı konuşulan konuları, çevrilen dolapları öğreneceksiniz. Kendi aralarında anlaşmaya sağlayamayan, birbirine düşen düşmanlarınızdan biri diğer kişinin tüm sırlarını ve arkanızdan çevrilen işleri birer birer anlatacak. Aleyhinize işler çeviren kişiye karşı gardınızı alırken, sözde dostunu çıkar çatışması sonucu size ispiyonlayan kişiyi de azarlayıp durması gereken yeri bildirerek bir daha yanınıza yaklaşmamasını söyleyeceksiniz. Meyve veren ağaç taşlanır misali düşmanlara kafayı takıp enerjinizi düşürmektense yapabileceğiniz yeni projelere odaklanacaksınız. Partnerinizde bu süreçte yanınızda olduğunu göstererek gönül tahtınızdaki yerini sağlamlayacak.

 

Boğa 21 Nisan/ 21 Mayıs

Burcunuzda gerçekleşen güçlü yeni ay etkisi ile yaşam hikayenizi yeniden yazarsınız. Özellikle iş konularında ilerleme ve terfi görülür. İyilik yaparak iyilik bulacağınıza inanırsınız. Popülariteniz artar, herkes tarafından beğenilir ve sevilirsiniz. Bu süreçte yakınınızda olan her kadından güçlü destek ve yardımlar alırsınız. Ayrıca doğurganlık da güçlenir. Özellikle çocuk sahibi olmak isteyip de olamayan kişilerde çocuk sahibi olması kolaylaşır hale gelir. Mal mülk alımı, ev konusunda güzel gelişmeler yaşarsınız. Yeni öğrendiğiniz bir konuyu bile sanki yıllardır biliyormuşçasına ustalıkla anlatırsınız. Hayata dair çok önemli haberlerin alınacağı bir zaman dilimidir. Çok fazla çalışmasanız dahi adeta etrafınızda bir şans meleği dolaşıyormuşçasına girdiğiniz her sınavda başarılı olursunuz. Sevgi ve sevgiye ait olan değerlerin olumlu olarak ön plana çıkması da bu süreçte olacaktır.

 

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

Yeni girişimlere başlamada büyük kolaylıklar yakalarsınız. Sağlık olarak hangi sağlık sorunu ile uğraşırsanız uğraşın yenme gücünüz büyüktür. Hiç düşünmediğiniz maddi yardımlar, kazançlar, miraslar bu süreçte kolaylıkla ve kendiliğinden gelir. Sizden daha üstte olan herkes ile kolaylıkla anlaşma sağlanır. Sabırlı ve disiplinli davranırsınız. Amaçlarınızı iyi saptayıp doğru kararlar vererek gelişmenize, büyümenize ve gelir sahibi olmanıza yardımcı olacak olumlu adımlar atarsınız. Hayali kurulmayan, beklenmeyen birçok olay aniden ve hızla olumlu şekilde gelişir. Sizi yüksek yerlere götürecek güçlü kişilerle şanslı karşılaşmalar vardır. Aynı zamanda sezgilerde aşırı güçlenir, yol gösterici rüyalar ortaya çıkar. Meditasyon ve dualar artar. Ruhsal dünyanızın farkında olup bilinçaltınıza kolaylıkla inebilirsiniz. Sizi sıkan koşulları ve kişileri değiştirmeye çabalarsınız. Ani ve derin büyük bir içsel değişimi bir özgürlük hissi takip eder.

 

Yengeç 23 Haziran/ 22 Temmuz

Bu süreçte bütün karşıt görüşlere ılımlı yaklaşımlar sergilersiniz. Eşinizi, ortağınızı dinler, kendinizi onların gözünden görmeye çalışırsınız. Eşinize karşı daha fedakâr, duygusal ve merhametli davranırsınız. Eşinizin hayatında ki herhangi bir olumsuzluğu çözmek adına büyük bir özveri ile uğraşırsınız. Bu süreç içinde eşin sağlık durumu ya da iş durumu bozuk olabilir. Eskiye oranla oldukça hoş görülü ve merhametli olduğunuz bir zaman dilimidir. Bu dönemde de uzun zamandır bastırdığınız sezgileriniz çok fazla çalışır. Evrenin nasıl işlediği, yaşam, ölüm ve mistik konular ilginizi çeker. Bu tip konular ile ilgili uğraşılarınız artarak bu konuların ehli olan insanlarla daha fazla birlikte olur ve bu tip konuları daha derinden öğrenmek istersiniz. Bugüne kadar bilinmeyen sizden saklanan sır ya da ailenizde ki olumsuz olaylar herhangi bir araştırmaya girmeseniz dahi birileri tarafından söylenerek gizli saklı olan her şeyi öğrenmeniz de sağlanır.

 

Aslan 23 Temmuz/ 22 Ağustos

Özellikle çocuklarınız, yakın ilişkide bulunduğunuz eş, aile, ebeveynler birçok sorunla adeta canınızdan bezdirecek durumda olacaklardır. Yakınlarınızdan aldığınız sıkıntılar ile ruhunuzda kısıtlanmalar hisseder ve hiçbir şey yapmak istemezsiniz. Yanlış anlaşılmalar, dedikodular, çevrenizde çok güvendiğiniz kişilerin arkanızdan konuştuğunu duymanız hayal kırıklıklarına ve o kişilerle aranızda geçecek tatsız konuşmalara sebep olur. Yazılı kâğıtlar, anlaşmalar, dokümanlar, atacağınız imzalar ilerleyen süreçte sorunlara sebep olacağından imzalar ve anlaşmalar için uygun olmayan bir zaman dilimidir. Adeta zihniniz durmuş gibidir. Özellikle işi ile alakalı en basit bir sorunu bile göremez ve sonrasında birçok sorunlarla karşılaşırsınız. Yakınlarınız tarafından uğradığınız hüsranı başka insanlar ile tamir etmeye çalışsanız da bu süreçte karşınıza düzgün ve dürüst nitelikleri olan kişiler çıkmaz. Daha az hayal kırıklığı yaşamak istiyorsanız birkaç gün boyunca kendi başınıza kalmaya çalışın ve hobilerinize yönelerek kafanızı dağıtın.

 

Başak 23 Ağustos- 22 Eylül

Eğitim, öğrenim, din, dil, felsefe, astroloji gibi konularla derinden ilgilenme ve her şeyi öğrenme isteği ile adeta kendiniz ile yarışırsınız. Aldığınız zorlu derslerin ödülleri gelmeye başlar. Aşk ilişkilerinizde güzel gelişmeler olması yaşam sevincinizi arttırır. Partnerinizle benzer yaralara sahip olduğunuz için birlikte şifa bulur ve sevgiyi en yalın hali ile yalansız, dolansız yaşamaya başlarsınız. Çıkarın olmadığı ilişkiniz içinde birbirinizin mutluluğu için çabalarsınız. Kendinizi bulma, yaşamın sırlarını çözmek adına ilginizi çeken konuları hayat felsefeniz haline getirirsiniz. Boğa yeni ayı hayatınıza meyvelerini ilerleyen dönemde alacağınız şanslar sunar. Birçok olayı önceden hissederek kendinize bir yol haritası çizersiniz. İnançlarınız güçlenir, kendiniz ve sevdikleriniz için daha fazla dua etmeye başlarsınız. Başkalarına da bu süreç içinde herhangi bir hastalık ya da ruhsal sorunlarında yardımcı olarak iyileşmelerine fayda sağlarsınız.

 

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

Bu süreçte sizi zorlayan tüm sorunları tek başınıza çözüme ulaştırmak istersiniz. Eğitim hayatınız, kardeş ve komşularla olan ilişkileriniz ve bu tip konulardaki eksiklikler, hatalar, gün yüzü gibi ortaya çıkar siz de mantığınızı kullanarak mutlak çözüme ulaştırırsınız. Sizi sıkan, üzen herhangi bir konu da kendinizi daha rahat ifade ederek derdinizi paylaşmanız gerektiğinin bilincinde olursunuz. Derin bilgili olmaya çabalar ve öğrenime daha fazla önem vermeye başlarsınız. Sevgi, evlilik ve maddi konularda yaşadığınız sorunlar masaya yatırılır ve problem hızla ortadan kaldırılır. Basit bir konuyu dahi büyük bir incelikle ele alır ve yaratıcılıkla sonuçlandırırsınız. Çocuklarla ilişkiler olağandan çok daha iyi bir şekilde yürür. Ayrıca doğurganlık da artacağından bu süreç de evlat sahibi olmak kolaylaşır. Hayatınızda güzel şeylerin meydana gelmesi hayata ve insanlara karşı daha merhametli olmanızı sağlar. Olaylara bakış açınız daha fazla empati kurarak oluşacaktır. Herkesi daha fazla dinleyecek ve içlerindeki sevgiyi dışarı çıkarmaya uğraşacaksınız.

 

Akrep 23 Ekim/ 21 Kasım

İlişkilerdeki alma verme dengelerine odaklanılır. Kendinize olan güveninizi artırmak için, eksikliğini hissettiğiniz bir konuda gelişiminize yönelik davranırsınız. Partnerinizi de kendisinde olan ama görmekte zorlandığı eksikleri gidermesi için cesaretlendirirsiniz. Birlikteliğinizin daha anlamlı hale gelmesi için karşılıklı olarak kendinizi daha iyi ifade etmek gerektiğinin bilincinde olursunuz. Zıt burcunuzda gerçekleşen yeni ay pürüzler olmasına rağmen güçlü bağları olan ilişkileri kuvvetlendirirken, pamuk ipliğine bağlı ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın uğraşmaya değmeyecek ilişkileri ise bir daha bir araya gelmeyecek şekilde dağıtır. Uyumlu olmak, hayatın her alanını paylaşmak ilişkinizin devamı için önemlidir. Partnerinizin yeteneklerini ve kişiliğini desteklemek adına ona yardımda bulunurken, aslında bu yolla kendinizi de geliştirmiş ve hatalarınızı ortadan kaldırmış olursunuz.

 

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

Aşırı enerjik, canlı, olaylara pozitif tarafından bakan, başkalarını korkutan bir sorunla karşılaşsanız dahi kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan korkusuzca sorunların üzerine giderek ortadan kaldırırsınız. İdeallerinize ve hayallerinize odaklanırsınız. Mantığınız da önde olarak bugüne kadar yapmak isteyip de engellendiğiniz birtakım öncelikleriniz yüzünden vazgeçtiğiniz isteklerinizi büyük çabalar içinde gerçekleştirme uğraşına girersiniz. Fiziksel ve ruhsal olarak hiç olmadığınız kadar güçlü olursunuz. Size benzeyen örnek aldığınız insanlar ile bir bütün içinde büyümeye odaklanırsınız. Yaşam arzularınıza ulaşmakta mantıklı davranışlar sergileyerek büyük bir sabırla hedeflerinizi elde edersiniz. Geçmişten gelen halledilmemiş sorunlar ve sıkıntılar bu süreçte kolaylıkla çözülür. Olacakları hissetme özelliğiniz daha fazla ortaya çıkar ve adeta geleceği okursunuz. Daha pozitif ama bir yandan da aşırı duygusal olursunuz.

 

Oğlak 22 Aralık 21 Ocak

Ahlaki ve dinsel dürtülerinizi gayet pozitif bir şekilde yaşar, ruhunuzu rahatsız eden yaşam tarzınız varsa hızla uzaklaşmaya ve arınmaya başlarsınız. Allah’a ulaşmak için insanları memnun etmenin bilincinde olursunuz. Yaptığınız ile övünmeden kendi içsel huzurunuzu bulmaya çalışırsınız. Sorumluluklar, fedakârlıklar size zor gelmez. Her tür ilişkinizin olumlu olarak ilerlemesi için çaba ve emek sarf edersiniz. Bugüne kadar elde ettiğiniz bilgileri daha fazla insana duyurmak ve kendinizi tanıtmak adına fırsatlar yakalarsınız. Yabancı ülkelerle alakalı işler, kişiler gündeme gelir. Arkadaşlıklara daha fazla yönelmeye başlarsınız. Arkadaşlarınız ve siz samimi duygularınızı en içten hali ile ifade etmeye başlarsınız. Dost ilişkileri daha sağlam olarak devam eder. Karşı cins ilişkileri de daha fazla öne çıkar. Sevgili ile daha fazla beraber olmak için her fırsatı değerlendirirsiniz. Hayallerinize daha fazla odaklanır ve destekçiler ararsınız.

 

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

Maddi konularda karar verilmemesi, borç verme ve kefil olma gibi durumlar varsa mümkünse reddedilmesi ya da ileri tarihlere ertelenmesi gereken bir süreçtir. Aksi takdirde yeni ay etkisi maddi çıkmazlara yol açabilir. Bu süreç geçmiş kayıpları ve gelecekte ortaya çıkabilecek olası sorunları düşünerek önlemler alma zamanıdır. Ne kadar dikkat edilirse edilsin bazı maddi masraflar kaçınılmaz olduğundan önlem almanız bir parça fayda sağlayabilir. Sorumluluklarınız ile istekleriniz arasında neredeyse bir uçurum oluşur. Bu günlerde karşınıza çıkan herkes ve her olay adeta bir stres kaynağıdır. Kendinizi sağlıksız, huzursuz ve birçok konuda dengesiz hissedersiniz. Geçmişten gelen birçok korkunuz ve takıntılarınız su yüzüne çıkarak doğru adım atmanızı, işlerinizi halletmenizi, başkaları ile olan ilişkilerinizi zora sokarak moralsiz, halsiz ve bitkin bir ruh hali içinde olursunuz. Bazı konularda doğru düşünemez, kararsızlık ve ikilemler içinde yaşarsınız.

 

Balık 19 Şubat / 20 Mart

Ruh ve bedeniniz uyum içinde olur ve bugüne kadar öğrendiğiniz ve hayattan aldığınız bütün dersleri pozitif olarak yaşama aktarırsınız. Annelik ve babalık yapma eğiliminiz fazlalaşır. Sizi daha önce zorlayıp sıkan konular adeta sizi ödüllendirerek çözüme ulaşır. Duygularınızın kolaylıkla dışarı aktığı bir süreçtir. Partnere karşı yaklaşımlarınız açık ve içtendir. Aşka dair konularda diğer zamanlardan farklı olarak daha derin hisler içinde olursunuz. Sevdiğiniz kişiyi sahiplenmek ve ait olmak istersiniz. İçinizde artan pozitif hislerle etrafınızda bulunan herkesi korumaya ve yardım etmeye de odaklanırsınız. Kimsesiz çocuklar zor durumda olan kadınlar başlıca destek verdiğiniz kişilerdir. Cinsel duygulardan öte ruhani duygular içinde olur ve partnerinizi her şeyin üstünde tutmaya çalışırsınız. Kendi çocuğunuz olsa bile başka çocukları da düşünür mağdur olan çocuklara yardım etme gerekliliği hissedersiniz. İçinizi sıcak duygular kaplar, iyilik yaparak iyiliğin geleceği düşüncesi daha sağlam olarak yerleşmeye başlar.

 

error: Content is protected !!