07-13 Eylül 2020 Haftası Burç Yorumları

07-13 Eylül 2020 Haftası Burç Yorumları

Koç 21 Mart/ 20 Nisan

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Önce Satürn ardından Pluto gezegeni ile kare açı yapacak olan Mars gezegeni sağlığınız da dahil ihmal ettiğiniz her konuda problem çıkarmaya hazırlanıyor. Dişler, kemikler, cilt, göz sorunları, baş ağrıları sebebi ile doktor yolunu tutmak zorunda kalabilirsiniz.
İlişkinizde ise kendinizi iki yolun başında hissedeceksiniz. Hangi yolu seçmeniz gerekiyor bunun cevabı sizi zorlayabilir. Partnerinizle alakalı öğrendiğiniz bazı gerçekler kafanızı kurcalayacak. Empati kurarak onu anlamaya çalışsanız bile devam etmeniz için bugüne kadar söylediğiniz sözlerden ve ‘asla’ dediklerinizden ödün vermeniz gerekebilir.
Kalmak mı? Zor, Gitmek mi? Zor. Hangisi daha fazla cesaret gerektirir bunun cevabını sağ duyu içinde vermeniz gerekiyor.
Karar vermeden önce içinizde sizi kemiren düşünceleri partnerinizle konuşmayı denemelisiniz. Partnerinizle konuşamıyorsanız, sorularınıza kaçamak veya sert cevaplar veriyorsa zaten yolunuz bellidir.

Boğa 21 Nisan/ 21 Mayıs

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Mars geri hareketi sebebi ile uzun bir süre maddi konular ve düşmanlıklar gündemde olacak.
Evinizde, iş yerinizde çalışan kişiler veya eve gelen misafirler size ait değerli eşyaları, paranızı alabilir. Üstelik kendilerini haklı çıkarmak için bazı sırlarınızı da ortaya dökmekle tehdit ederek sizi susturmaya çalışabilirler. Bu durum insanlara olan güveninizi yeniden göz gezdirmenize neden olacak. Paranın kazandığı insanları bir kez daha tanımış olacaksınız. Bazı insanların tek inancının para olması hayata bakışınızı farklılaştıracak.
Belki daha fazla yalnızlaşacaksınız, denenmiş insanlara sarılacaksınız ama her hayal kırıklığından bir ders çıkarmanız gerektiğinin de bilincinde olacaksınız. Sevgi ve sempati kısa sürede oluşur ama güvenin oluşması için uzun yıllar geçmesi gerektiğini bu olumsuz durum ile öğrenmiş olacaksınız. Eski veya yeni tanıdığınız kişiler fark etmeksizin size ait olan hem mahreminizi hem de değerli eşyalarınızı muhafaza etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Bazı burçları olumsuz etkileyen Mars geri hareketi size faydalar sağlayabilir. Uzun bir süre devam edecek olan Mars geri hareketi boyunca sözlerinize ve düşüncelerinize dikkat etmelisiniz. Düşünceleriniz konuşmalarınıza, konuşmalarınız ise hayatınızın tüm alanınıza yansıyacak. Pozitif düşünmeye çalışın. Beddua etmekten, karanlık düşüncelerden arının. Bazı sözleriniz ve düşünceleriniz adeta bir sihirli değnek değmiş gibi çok kısa süre içinde oluşabilir. Bu nedenle negatiflikten uzak kalmaya çalışarak tamamen huzurlu bir ruh hali içinde uzun süredir gerçekleştiremediğiniz konulara odaklanın ve isteklerinizi sık sık dile getirin.
Karmaşık durumda olan bir konuda da mucizevi destekler gelecek. Eski bir arkadaşınızla karşılaşacaksınız ve sizi zorlayan sorunu eski dostunuz kısa süre içinde çözecek. Böylelikle hayatta hiçbir tesadüfün olmadığını da her şeyin ilahi bir düzen içinde gerçekleştiğini anlamış olacaksınız.

Yengeç 23 Haziran/ 22 Temmuz

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Önce Satürn ardından Pluto gezegeni ile kare açı yapacak olan Mars gezegeni sağlığınız da dahil ihmal ettiğiniz her konuda problem çıkarmaya hazırlanıyor. Dişler, kemikler, cilt, göz sorunları, baş ağrıları sebebi ile doktor yolunu tutmak zorunda kalabilirsiniz.
Mars geri hareketi size şükretmeyi ve sabretmeyi öğretecek. Başınıza ne gelirse gelsin karamsarlıktan uzak olmanız gerekiyor. Bugün yaşadığınız olumsuz gibi görünen durumlar gelecekteki güzel günler için olması gerekenlerdir. Sabırsızlık ve isyandan uzak durarak pozitif düşünceyi hayatınıza geçirebilirseniz önünüzde şaşkınlıkla izleyeceğiniz kapılar açılacaktır. Basit bir olumsuzlukta umutsuzluğa kapılmamalısınız. Sizden çok daha kötü durumda olan insanların hayatlarına bakmalı, halinize şükrederek onlara el uzatmaya çalışmalısınız. Siz birilerine el uzatmayı alışkanlık haline getirirseniz size de hiç düşünmediğiniz eller uzanacaktır.

 

Aslan 23 Temmuz/ 22 Ağustos

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Mevlana’nın ünlü sözünde olduğu gibi ‘Her şey neye layıksa ona dönüşür’. Mars geri hareketi boyunca söylediğiniz sözlere ve isteklerinize özen gösterin. İyilik yapmayı alışkanlık haline getirin, her iyiliğiniz fazlası ile size geri dönecek. Geçmişte canınızı yaktığını düşündüğünüz kişilerde Mars geri hareketi boyunca sahnede olacak. Af dileyecek ve yeniden eski günlere dönmek isteyecekler. Eskiye dönüş yapmasanız bile affetmenin verdiği huzurun ve büyüklüğün farkında olarak atın içinizdeki negatif duyguları ve affedin.
Eğer siz birilerinin canını acıtmışsanız siz de af dilemekten korkmayın. Bazen durumlar ve olaylar kişinin dışında gelişiyor ve kendini korumak adına bir başkasını üzebiliyor. Özellikle de geçmiş aşklarınıza bir göz gezdirin. Maddi, manevi kendinizi korumak adına vazgeçtiğiniz partnerinizden bir af dilemek zor olmasa gerek. Çünkü karşı tarafın kabahati olmadan yarı yolda bırakılan kişilerin ahı bugün yaşadığınız her ilişkinin önünde engel oluyor.

Başak 23 Ağustos / 22 Eylül

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Mars gezegeni birçok özelliğinin yanında en belirgin olarak Sabrı temsil eder. Kişisel Horoskoplarda kişinin sabırsızlığının ona nelere mal olabileceğini Mars gezegeninin yerleşimlerinden saptanır. Mars geri hareketi boyunca siz de sabrınızla test edileceksiniz. Yıllardır içinizde biriken her şeyi dışarı akıtmak isteyeceksiniz. Yüzleşme iyi bir şeydir fakat nasıl yapıldığı büyük önem taşır. Sert sözlerle yapılan bir yüzleşme gerçek yüzleşme olmayacağı gibi yeni sorunların ortaya çıkmasına ve daha derin yaraların açılmasına neden olur. Bu bilinç içinde kim canınızı acıtmışsa o kişi ile konuşun ama bunu o kişiye acı vermek için yapmayın.
Sabrınız iş konularında da sınanacak. Çaldığınız kapılardan boş döndüğünüz zaman kızmak ve umutsuzluğa düşmek yerine hatalarınızı gözden geçirin. Ayrıca fazla emek verilerek kazanılan her şeyin verdiği haz ve mutluluk anında kazanılan ile aynı olmaz. Bir şeylerin kıymetini anlamanız için bazı şeyler gecikebilir ama bu gerçekleşmeyeceğini göstermez.

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Önce Satürn ardından Pluto gezegeni ile kare açı yapacak olan Mars gezegeni sağlığınız da dahil ihmal ettiğiniz her konuda problem çıkarmaya hazırlanıyor. Dişler, kemikler, cilt, göz sorunları, baş ağrıları sebebi ile doktor yolunu tutmak zorunda kalabilirsiniz.
Zıt burcunuzda gerçekleşen Mars geri hareketi boyunca yaşamın ne kadar değerli olduğunu ve her anlamda ayakta kalmak için mücadele etmenin gerekli olduğunu öğreneceksiniz. İlişkilerinizde ise ‘Al yazmalım’ filminde olduğu gibi sevmek güven, emek ve fedakarlık üzerine kurulmalıdır gerçeğini öğreneceksiniz.
Tutku, fiziksel çekim veya aşkın içinde sabır ve saf sevgi yok ise bitmeye mahkumdur. Yanlış kişilerle yaşanan her tür ilişki bitmeye mahkum olduğu gibi zaman içinde düşmanlığa da dönüşebilir. Bu nedenle size saf sevgi sunan, emek veren, gözlerinizin içine bakarak ne hissettiğinizi okuyan kişileri hayatınıza dahil edin. Yanlış her tür hesabın geri döneceği bir süreçtesiniz.

Akrep 23 Ekim/ 21 Kasım

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. İçinizden geçenleri söyleme isteğinizin arttığı bir süreçtesiniz. Fakat içinizden geçenleri söylemeden önce yeniden bir göz gezdirin. Başkası size aynı şekilde söylese ne hissedersiniz bunun cevabını tarafsızca verin ve sonra konuşun. Etrafınızı sözlerinizle yangın yerine çevirmek yerine susmak ve usul, usul yanmak daha doğru karar olacaktır.
Bu süreçte her şeyden önce kendinize ve sevdiklerinize dürüst olmaya çalışın. Masumane gördüğünüz ve sakladığınız bazı gerçekler ortaya çıkabilir. Haklı bile olsanız, gizlediğiniz size göre çok masum dahi olsa özellikle partneriniz öyle algılamayacaktır.
Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiçbir şeyi siz de başkalarına yapmayın. Gerçek adaletin peşindeyseniz bolca empati kurun. Başkasına yapılan her tür haksızlığın geri dönüşünün olacağı bir süreç başlıyor. Kendinizi haklı çıkarmaya uğraşmak yerine açık olun gizli olandan uzak durun bunu yapabilirseniz kendinizi savunmak zorunda da kalmazsınız.

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Mars transiti geçmişe tatlı bir yolculuk yapmanıza sebep olacak. Eski partnerler ile bu süreçte iletişimde olacaksınız. Geçmişten içinizde yara olan her konu dışarı akacak ama bunu tatsız ve yaralayıcı şekilde yapmayacaksınız. Empati kurarak ve affederek yapacağınız konuşmalar karşı tarafın size hayranlık duymasına sebep olacağı gibi yarım kalan aşkın yeniden başlamasına da neden olabilir. Gönülden düşenin kalan parçalarını birlikte bir araya getirmeye çalışabilirsiniz.
Geçen yıllar içinde değiştiniz ve dönüşmeye başladınız. Biten ilişkilerde sizin hatalarınız da vardı bu bilinçle ve kendi hatalarınızı tamir ederek karşı tarafında empati kurmasına ve değişimine tanık olacaksınız.
Hayatınızda birçok şey olmasına rağmen aşkın olmaması hayattan zevk almanızı engelliyor. Artık aşka teslim olma zamanı başlıyor. Çocuk saflığı ile sevip yetişkin sabrı ile davranarak aşk hayatınızı muhteşem bir hale getireceksiniz.

 

Oğlak 22 Aralık / 21 Ocak

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Önce Satürn ardından Pluto gezegeni ile kare açı yapacak olan Mars gezegeni sağlığınız da dahil ihmal ettiğiniz her konuda problem çıkarmaya hazırlanıyor. Dişler, kemikler, cilt, göz sorunları, baş ağrıları sebebi ile doktor yolunu tutmak zorunda kalabilirsiniz.
Bazı kişilerle yolları ayırmanın vakti geldi. Çünkü bazı insanlara sabırlı davranmak, hayatlarını kolaylaştırmak ve emek vermenin hiçbir değeri olmadığını fark ettiniz.
Daha az ama daha iyi insanla ilerlemek istiyorsunuz. Tabi bunun için tamamen dürüst olmak zorundasınız. İş, para kaygıları yüzünden bir süredir tahammül gösterdiğiniz kişilerin ruhunuzdan güzellikleri alıp gittiğini fark etmeniz gerekiyor. Çeşitli kaygılarla görmezden gelinen her tür kötülük dönüp dolaşıp size gelebilir. Adil olmaya çalışın bu sürecin altın anahtarı ne kadar adil olduğunuzda gizlidir. Bir başkasının kötü olması için uğraşan kişiler basit bir sorun karşısında aynı düşmanca tavrı size de gösterecektir bunu unutmayın.

 

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Mars geri hareketi hayatınızda hasret olan her şeyi vuslata çevirmeye hazırlanıyor. Hayallerinizin peşinde koşun geçmişte yüzünüze kapanan kapılar şimdi kendiliğinden açılmaya başlayacak. Kendinizi dar geçitlerde hissettiğiniz zamanlar oldu ama yaşanan her sıkıntı ders almanız içindi. Kötü günlerde yanınızda olanlarla iyi gün dostlarının kimler olduğunu anlamanız bile korunma açısından büyük bir hediyedir. Umutlarınız çiçek açacak. Maddi, manevi büyüme ve mucizevi değişimler sizi bekliyor.
Aşk konusunda da özel karşılaşmalar sizi bekliyor. Bir arkadaşınız aşka yelken açmanız için bilinçsizce sizi müstakbel sevgilinizle tanıştırabilir.
Her alanda müjdelerin gelmesi ile içinizi bir korku sarabilir her şey bozulacakmış hissine kapılabilirsiniz. Bu hissin sizi esir almasına izin vermeyin. Yanı başınızda beliren her güzellik için emek verdiniz ve sonuna kadar hak ettiniz.

Balık 19 Şubat / 20 Mart

10 Eylül itibarı ile Mars gezegeni Koç burcunda süren uzun yolculuğunda geri harekete başlıyor. Önce kendinize sonra başkalarına karşı dürüst olma zamanı başlıyor. Gizlenen, saklanan her tür konu su yüzüne çıkabilir bu nedenle sonradan pişman olacağınız her tür eylem ve düşünceden uzak olun.
Yaşadığınız sıkıntılarda sızlanmak ve şikayet etmek yerine sizden çok daha zor durumda olanlarla vakit geçirin. Birinin elini tutun, bir müşkülünü halledin ve şükretmeyi öğrenin. Tüm dertler sizi bulmuyor herkes farklı konularda belli sınavlardan geçiyor.
Yaptığınız iyilikler huzur dolmanıza sebep olacak. Bu süreçte şimdiye kadar hiç ilginizi çekmeyen konulara da ilgi duymaya başlayacaksınız.
Hobileriniz gelecekteki yeni para kapınız olabilir. Balık etkisi taşıyan kişiler keyif almadığı işlerle hiçbir zaman uğraşmamalıdır. Aksi halde maddi doyum olsa bile manevi doyumsuzluk arttığı için yaşam enerjilerini kaybederek boş vermişlik girdabında oradan, oraya sürüklenebilir.

error: Content is protected !!