Demet Hoşman

İlişki Analizi (Sinastri) Başvuru Formu

Danışmanlık Formu

Cep numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan giriniz.
Örn: 532 000 00 00

Analiz Yaptıracağınız Partnerinizin Bilgileri:

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un 11. maddesinde belirtilen haklarım hakkında bilgilendirildiğimi, demethosman.com adlı internet sitesi tarafından, yukarıda içeriği belirtilen kişisel verilerimin, uygulamanın kullanımda olduğu süre boyunca işlenmesine, toplanmasına, kullanılmasına, açıklanmasına, danışmanlık hizmetinin ifası için mecburi olması kaydıyla belirleyeceği üçüncü kişilere aktarılmasına kendi özgür irademle mevzuat kapsamındaki haklarım saklı kalmak kaydı ile açıkça onay ve izin veriyoriyorum. Bilgilendirme metni içintıklayınız.

Not: Astroloji yorumu için formda doldurduğunuz bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Lütfen bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz.

İlişki Analizi (Sinastri)

Çiftler arasındaki ilişkinin gidişatı ile alakalı bilgi verebileceği gibi her tür ilişkinin geleceğini aydınlatan analizdir.

  • Ortağınızla yaptığınız iş sizi yükseğe taşır ve para kazandırır mı ?
  • Eşinizle birbirinize maddi manevi katkılarınız neler olabilir?
  • Etkilendiğiniz kişi ile aranızda aşk başlar mı?
  • İlişkiniz evlilikle sonuçlanır mı?

Ve benzeri sorularınızın cevaplarını ilişki analizinde bulabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken sizin ve analiz yapacağımız kişinin gün, ay, yıl, saat ve doğum yeri olmak üzere tüm doğum bilgilerinizi bizimle paylaşmanız ve kişi ile hangi analizi yaptırmak istediğinizi belirtmek olacaktır.

Bu hizmetimiz Ses Kaydı ile yapılacaktır.

Danışmanlık Ücreti: 1600 TL

Danışmanlık ücretine KDV dahildir.